Piesakieties kredītam pret galvojumu vai bez galvojuma

Tie, kuri nevēlas meklēt galvotāju kā nodrošinājumu, var izvēlēties patēriņa kredītu bez galvojuma. Jūs varat iegūt šo kredītu ātri un ērti, jo Latvijas aizdevēji (bankas un citi aizdevēji) strādā un cenšas strādāt tā, lai būtu pieejamāki saviem klientiem. Piesakieties kredītam internetā! Tādējādi Jums ir iespēja ietaupīt ievērojami daudz laika apstiprināšanas procesā.

SMS kredīts ir pieejams personām, kas atbilst sekojošiem kritērijiem:

Kredīta pieteikums

  • Ir Latvijas Republikas pastāvīgie iedzīvotāji;
  • Ir vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
  • Nav kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu līgumsaistību.

Lai saņemtu SMS kredītu, Jums nepieciešams arī atvērts bankas konts un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

SMS kredīts ir pieejams arī brīvdienās un vēlu darba dienu vakaros, kad bankas parasti ir slēgtas un aizdevumus neizsniedz.

Kur tad mēs īsti tērējam savu naudu?

Droši vien visbiežākā atbilde – dažādām nepieciešamībām. Un kas tad ir šīs nepieciešamības – vai tiešām visi tēriņi ir kādi obligātie maksājumi? Vai tomēr tostarp ir arī tikai tādi kā vēlami tēriņi savam priekam?

„Nejauciet jēdzienus „nepieciešamie izdevumi” un „vēlmes”. Vēlmju allaž ir vairāk nekā mēs spējam tās apmierināt.” Tieši tāpēc jādomā par saprātīgu vēlmju apmierināšanu, kur par pamatu var ņemt šādu budžeta plānošanas formulu 20% – 50% – 30% (jeb 10%-60%-30%). Kas nozīmē, ka 20% Tavu līdzekļu tiek novirzīti uzkrājumos, 50% – vajadzībām jeb tēriņiem, bez kuriem tik tiešām nevar iztikt, bet 30% – vēlmēm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *