Monenza kredītu aizdevējs

Latvijā ir diezgan daudz dažādu iespēju kā aizņemties gan lielākas gan mazākas naudas summas. Uzņēmumi kas piedāvā šīs iespējas arī ir dažādas. Daži uzņēmumi ir Latvijā radušies un savu darbību veic tikai šeit, kamēr citi ienāk mūsu valstī no ārzemēm.

Monenza uzņēmuma piedāvājums

Nauda, eiro centi

Šajā uzņēmumā Monenza ir iespējams saņemt aizdevumus sākot ar 50 Eiro līdz pat 3000 Eiro. atmaksas termiņš šiem aizdevumiem ir pieejams no 61 dienas līdz pat 3 gadiem. Kā redzat, šeit ir iespējams veikt aizdevuma atmaksu ar ikmēneša maksājumu palīdzību.

Kas var saņemt Monenza kredītu

Protams, kredīta saņemšana nebūt nav tik viegla. Pati pieteikšanās un aizdevuma saņemšana ir gana vienkārša, jo šis aizdevējs strādā tāpat kā ātro kredītu kompānijas. Kredīti tiek izskatīti maksimāli ātri un nauda tiek pārskaitīta jau minūšu laika pēc aizdevuma apstiprināšanas. Taču, lai varētu saņemt kredītu, tais skaitā arī bezmaksas kredītu, šajā iestādē, jums ir jāatbilst sekojošām prasībām:

  • Jūs esat vecumā no 20 līdz 70 gadiem.
  • Jūs esat pastāvīgs Latvijas Republikas iedzīvotājs.
  • Jums ir mobilā telefona numurs.
  • Jums ir personīgais bankas konts, kādā no Latvijas bankām.

Ja jūs atbilstat visām prasībām, tad varat pieteikties kredītam un pastāv iespēja arī saņemt maksimālo aizdevuma summu jau pirmajā reizē. Lieki būtu teikt, ka aizņemoties 3000 Eiro ar atmaksu 61 dienas laikā, jums ir jābūt pietiekošām iespējām veiksmīgi atmaksāt šo kredītu, lai nerastos sarežģījumi un  bezmaksas kredīts pēkšņi nekļūtu ļoti dārgs. Bezmaksas kredīts būs tikai tad, ja aizdevuma atmaksa jums nesagādās liekas problēmas, ja nenāksies kavēties ar maksājumiem un tamlīdzīgi. Protams, vienmēr pastāv iespēja vienoties ar aizdevēju par iespējām pārskatīt atmaksas grafiku un risināt radušos situāciju, bet bezmaksas kredīts jums var izpalikt.

Ir ļoti svarīgi paturēt prātā ka bezmaksas kredīts ir reklāmas triks, lai pievilinātu jaunus klientus. Tas tiek darīts, lai cilvēki aizņemtos vienreiz un to darītu atkārtoti. Izsniedzot bezmaksas kredītus, aizdevējs neko nepelna, bet tā tiek radīti pastāvīgi klienti, kas jau sāk nest peļņu uzņēmumam. Pirms šāda aizdevuma ņemšanas ir ļoti rūpīgi jāapsver savas iespējas veiksmīgi veikt atmaksu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *