Kredīts bez ķīlas

Latvijā tiek aizdoti vairāku kredītu veidi, kuri neprasa iesniegt ķīlu, kā nodrošinājumu kredīta saņemšanai. Šoreiz parunāsim par ātro kredītu, kurš ir viens no kredītu veidiem, kura saņemšanai nav nepieciešama ķīla.

Nauda

Ātrais kredīts bez ķīlas

Ātrais kredīts ir īstermiņa kredīts, kas tiek bieži izmantots, lai segtu neparedzētus izdevumus, un tas pēc piešķiršanas tiek ieskaitīts tieši Jūsu bankas kontā. Lai pieteiktos šāda veida kredītam, Jums vajadzētu rūpīgi un pareizi aizpildīt kredīta pieteikuma veidlapu, ievadot tajā vajadzīgo informāciju. Kā jau tika minēts, ātrais kredīts ir bez ķīlas un galvojuma. Ja Jūs sekojat šāda veida pieteikuma procedūrai internetā, Jums ir jāvelta tikai desmit minūtes kredīta pieteikuma aizpildīšanai. Kad Jūsu pieteikums ir apstiprināts, Jums piešķirtā naudas summa tiks ieskaitīta tieši Jūsu bankas kontā.

Kādas ir kredītu priekšrocības

Ātro kredītu iegūšana var būt ļoti ērta kaut vai tāpēc ka ātrais kredīts ir bez ķīlas. Apskatiet zemāk esošos punktus, lai vēl labāk izprastu šāda veida kredītus:

  • Viegla kredīta apstrāde. Tā kā lielākā daļa pieteikumu tiek aizpildīti internetā, kredīta apstiprināšana un piešķiršana parasti notiek dienas laikā. Lielākā daļa aizdevēju nogulda piešķirto kredīta summu aizņēmēja kontā stundas laikā pēc kredīta pieteikuma apstiprināšanas.

Pirmais kredīts bez procentiem. Pirmais kredīts bez procentiem tiek piedāvāts teju no visiem Latvijas aizdevējiem, bet ne visiem. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka Jums būs jāatmaksā tikai paņemtā kredīta summa (pamata summa). Atmaksā tik, cik aizņēmies, bet atmaksā laikā, jo kavējums nozīmē papildus maksas un soda sankcijas.

  • Ērtāka atmaksa. Lai atmaksātu kredītu, aizņēmējam nav nepieciešams doties un tikties ar aizdevēju, lai atmaksātu kredītu. Aizņēmējam vienkārši ir nepieciešams pārskaitīt kredīta summu ar tai piemērotajiem procentiem uz aizdevēja kontu. To var izdarīt internetbankā, bankā vai citur, ja aizdevējs šādu iespēju piedāvā. Daudzi aizdevēji šādu iespēju piedāvā.
  • Kredītam nav nepieciešama ķīla. Nav nepieciešams iesniegt aizdevējam jebkādus citus dokumentus vai ķīlu, tikai aizpildīt kredīta pieteikumu aizdevēja. Aizdevējs izvērtēs kredīta atmaksas iespējas un sniegs atbildi. Tas nozīmē, ka ne visi varēs saņemt kredītu. Protams, ka aizdevējs daudz vairāk riskē izsniedzot kredītu bez ķīlas, bet tās ir sava veida ērtības klientiem, jo vienkārši nav nepieciešams meklēt kustāmo vai nekustāmo īpašumu, ko ieķīlāt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *