Ātrais kredīts 15 minūšu laikā

Esat nonācis īslaicīgās finanšu grūtībās vai ir radusies iespēja izmantot īpaši izdevīgu piedāvājumu, tāpēc nepieciešams pēc iespējas ātrāks aizdevums? Vivus.lv online kredīts būs lielisks risinājums. Saņemt aizdevumu iespējams tikai 15 minūšu laikā no jebkuras vietas Latvijā, kur ir pieejams internets un darbojas Jūsu mobilais tālrunis.

Vivus online kredīts 15 minūšu laikā ir labākais risinājums brīžos, kad Jums steidzami nepieciešama nauda. Tas noderēs gadījumā, ja saņemat negaidītu rēķinu, saskarieties ar citiem neparedzētiem izdevumiem vai nedaudz kavējas algas diena. Aizdevumu var izmantot arī, lai veiktu kādu īpaši izdevīgu pirkumu vai piepildītu sen lolotu sapni, kam pavisam nedaudz pietrūkst naudas.

Vivus.lv online ātrais kredīts var būt līdz 3000 eiro liels vai mazāks. Ne visiem kompānijas klientiem ir pieejams maksimālais aizdevuma apmērs. To, cik daudz persona var aizņemties, Vivus aprēķina ņemot vērā dažādus faktorus, piemēram, iepriekšējo sadarbību ar klientu. Kredīta atmaksas termiņš ir līdz 48 mēnešiem. Tas nozīmē, ka visa aizdevuma summa nav jāatmaksā uzreiz, bet pa daļām, atkarībā no tā, cik lielu maksājumu katru mēnesi Jūs varat atļauties.

Ātrais kredīts ir vienkārši un ātri noformējams, jo:

  • visas nepieciešamās darbības var veikt internetā;
  • nav nepieciešama ķīla vai galvojums;
  • lēmumu par aizdevuma piešķiršanu pieņem ļoti īsā laikā.

Vivus ātrie aizdevumi ir pieejami praktiski no jebkuras vietas Latvijā, ja vien tur darbojas mobilais tālrunis un ir pieejams internets. Visas formalitātes kredīta saņemšanai Jūs varat veikt ar datora un tālruņa palīdzību. Būtiski, ka aizdevuma saņemšanai nav nepieciešama ķīla, galvojums vai citu formalitāšu kārtošana. Šo formalitāšu nepieciešamība var paildzināt aizdevuma izsniegšanu pat par vairākām dienām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *