Xnet

Xnet ir Latvijas interneta veikals ar lielu preču klāstu. Tas ir viens no lielākajiem un zināmākajiem interneta veikaliem Latvijā. Šis interneta veikals Latvijas tirgū darbojās vairākus gadus. Akcijas, īpašie piedāvājumi un citi piedāvājumi ir tikai dažas lietas, kāpēc cilvēki izvēlas xnet interneta veikalu.

Iepērkoties xnet interneta veikalā jums tiek dotas vairākas iespējas kā saņemt iegādātās preces. Atkarībā no preces svara varat to saņemt atbilstošā klāstā vietu:

  • Omniva pakomātos
  • DPD Pickup Point
  • Statoil DUS
  • Latvijas Pasts nodaļās
  • Xnet.lv birojā

Protams, piegāde ir maksas pakalpojums, ja netiek piemērota kāda īpaša akcija, un izmaksas ir atkarīgas no izvēlētā preces saņemšanas veida un vietas. Saņemot preci Xnet.lv birojā jums nenāksies maksāt par piegādi neatkarīgi no preces izmēriem un svara. Izvēlētais saņemšanas veids var ietekmēt arī laiku kad preci varēsiet saņemt savā īpašumā. Arī tas, vai prece ir pieejama Xnet.lv noliktavā vai tā atrodas centrālajā noliktavā ietekmē saņemšanas ātrumu. Protams, ja prece nav noliktavā to var nākties pagaidīt, līdz pat 30 dienām, bet šo informāciju jums ir iespējams redzēt jau pie pirkuma izdarīšanas.

Xnet strādā katru dienu no 8 rītā līdz 22 vakarā, bet pirkumus var veikt cauru diennakti. Ir iespēja pieteikties jaunumiem, lai saņemtu aktuālos piedāvājumus e-pasta kastītē. Tas nodrošinās to, ka uzzināsiet pirmie par labākajiem piedāvājumiem. Labākie piedāvājumi tiek izsūtīti reizi nedēļā, lai lieki nepiesārņotu pasta kastīti katru dienu. Izmantojiet šo iespēju un piesakieties jaunumiem, ko xnet izsūtīs Jūsu e-pastā reizi nedēļā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *