Vita lombards

Vita Lombards ir lombardu tīkls Latvijā, kura filiālēs uzņēmums SIA „Vita Credit” izsniedz kredītus pret kustamu mantu kā ķīlu, uzpērk kustamu mantu un izsniedz īstermiņa un ilgtermiņa aizdevumus bez ķīlas.

Kredīti pret ķīlu

Kredītus pret ķīlu izsniedz pret daudzām vērtīgām precēm, kuras tiek novērtētas par tirgus cenām, kā norādīts internetā. Augstāku novērtējumu iegūst prece, kurai pievienots oriģinālais iepakojums un pirkuma čeks. Firma pieņem zelta un sudraba izstrādājumus, juvelierizstrādājumus, zelta lūžņus, portatīvos un planšetdatorus, navigācijas iekārtas, mobilos tālruņus, sadzīves tehniku, celtniecības instrumentus, DVD un MP3 atskaņotājus, televizorus, videokameras, mājas kinozāles, digitālās fotokameras, velosipēdus. Naudu pret auto ķīlu var aizņemties firmas Vita Credit filiālēs.

Naudas aizņēmumus drīkst veikt personas, kas vecākas par 18 gadiem, uzrādot pasi vai ID karti. Ķīla saņem speciālista novērtējumu, pēc tam tiek slēgts aizdevuma līgums. Līgumu iespējams pagarināt par 7, 14 vai 30 dienām, nomaksājot komisijas naudu. Aizdevuma ilgums ir no 1 līdz 30 dienām, finansējuma summa –5,- EUR līdz 3000,- EUR. Lai saņemtu aizdevumu pret ķīlu 400,- EUR vērtībā uz 2 mēnešiem, firmai jāmaksā komisijas maksa 64,- EUR par 30 dienām, ar pagarinājumu uz 30 dienām – papildus 64,- EUR. Kopā tas sastāda 128,- EUR jeb uzcenojums ir 32% no aizņēmuma summas.

Ieķīlātās mantas lombards nav tiesīgs izmantot lietošanā, tās glabājas lombarda seifā apsargātās telpās un ir apdrošinātas. Lombards uzņemas finansiālu atbildību par visu preces summu.

Arī interneta mājas lapā ss.lv ievietotais sludinājums ziņo, ka zelts ķīlā tiek pieņemts no 7% mēnesī, kredīti pret ķīlu – sākot no 10% mēnesī (precēm no 700,- EUR) līdz 18% mēnesī (precēm līdz 700,- EUR), bet preces novērtējums tiek sniegts 70% apjomā no tirgus vērtības.

Akcijas un īpaši piedāvājumi

Ja īpašnieks atver jaunu Vita Lombards filiāli, pirmie 200 klienti saņem privilēģiju karti, kura dod iespēju iegūt augstāku ķīlas novērtēšanas cenu un atlaides, pērkot akcijas preces.

Uzpirkšana

Vita Lombardos pārdodot vērtīgas mantas, var iegūt augstāku cenu, kā to ieķīlājot.

Īstermiņa kredīts

Īstermiņa kredītus bez ķīlas lombards izsniedz uz termiņu 1 līdz 30 dienas 30,- EUR līdz 100,- EUR apjomā. Piemēram, aizņēmums 100,- EUR uz termiņu 30 + 30 dienas izmaksā 40,10 EUR, tas ir, 40,1% no aizņēmuma summas. Kredītu iespējams saņemt bez izziņas par ienākumiem, uzrādot pasi vai ID karti. Kredīta ņēmējam jābūt Latvijas iedzīvotājam ar pozitīvu kredītvēsturi vecumā no 20 līdz 72 gadiem, un kredītu var saņemt 15 minūšu laikā.

Arī īstermiņa kredītus iespējams pagarināt par 7, 14 vai 30 dienām.

Ilgtermiņa kredīts

Ja vēlaties saņemt kredītu uz ilgāku laiku, kā 30 dienas, uzņēmuma lombardos iespējams iegādāties ilgtermiņa kredītus bez ķīlas, kuru lietošanas termiņš ir 2 līdz 12 mēneši. Lombardi piedāvā aizņēmuma summu robežās no 50,- EUR līdz 500,- EUR. Aizņemoties pirmo reizi, kredīta summa var būt līdz 300,- EUR. Otrs aizņēmums var būt līdz 500,- EUR, un, piemēram, 400,- EUR liels kredīts uz 2 mēnešiem dienām izmaksā 510,98 EUR, tātad pārmaksa ir 27,75%.

Firmas mājas lapā atrodamais kredītu kalkulators dod iespēju noteikt mēneša maksājumu par dažāda apjoma kredītiem.

Aizņēmuma līgumus var noslēgt četrās filiālēs Rīgā un vairākās reģionālajās filiālēs – divās filiālēs Jelgavā, pa vienai – Ogrē, Liepājā, Talsos un Tukumā. Ja Jums interesējošā adrese šeit nav atrodama, tad pārbaudi sarakstu, jo tas var būt mainījies jeb papildināts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *