Visu ātro kredītu saņemšana

AizņēmējsTā kā ātro kredītu saņemšanai Jums ir nepieciešams izpildīt tikai dažas pamata prasības, piekļūt pakalpojumam būs daudz vieglāk. Viena no galvenajām prasībām ir stabils ienākumu avots un vecums, kas parasti ir 20 vai vairāk gadi. Ja Jūsu ienākumi ir stabili un pārbaudāmi, Jūsu pieteikums visticamāk tiks apstiprināts. Patiesībā, aizdevējam ir nepieciešama pārliecība, ka Jūs nopelnāt pietiekami, lai atmaksātu kredītu noteiktajā laikā.

Ātrais kredīts ir laba iespēja situācijās, kad radušies neparedzēti izdevumi, un nauda nepieciešama pēc iespējas ātrāk. Ātrais kredīts noformējams ērtā veidā – pat neizejot no mājām.

Ātro kredītu aizdevēji nosaka maksimālo summu, ko viņi aizdod saviem klientiem. Pirmo reiz summa būs mazāka, bet sākot ar otro vai trešo reizi summa būs daudz lielāka, kā pirmajā reizē. Citiem vārdiem sakot, Jūs varat pieteikties jebkādai aizdevēja noteiktai summai, ko sniedz aizdevējs, ko izvēlējāties.

Parasti aizdevēji paši nosaka summu, ko tie piedāvā saviem aizņēmējiem, it īpaši ja tie piesakās kredītam pirmo reizi. Katrs klients tiek vērtēts individuāli. Ja Jūs atmaksājat kredītu atpakaļ laikā, nākamreiz Jūs jau varat pretendēt uz lielāku kredīta summu.

Noteikumi ātro kredītu aizdevējiem:

  • Jauni noteikumi, kuri tika ieviesti 2016. un 2017. gadā , lai aizsargātu kredītņēmēju ir veidoti tā, ka kredīts tiks piešķirts tikai tiem aizņēmējiem, kas varēs atļauties kredītu atmaksāt.
  • Aizdevējiem ir noteikta maksimālā gada procentu likme (GPL), ko tie var iekasēt par kredītu
  • GPL ir skaidri jāpaziņo aizņēmējam, lai būtu viss skaidrs

Ir arī citi ātro kredītu noteikumi (lasāmi citur). Noteikumi ir veidoti tā, lai klienti būtu apmierināti un viss būtu skaidri saprotams līdz pēdējam sīkumam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *