Sohocredit kredīts un pirmais kredīts

Kredīta pieteikumsSohocredit varbūt nav līderis reklāmās TV, bet tas ir viens no līderiem pēc ātro kredītu atsauksmēm. Par šo jau ir daudz runāts, bet galvenais ir procentu likmes un pirmais kredīts bez procentiem. Šīs ir tikai divas lietas ar ko izceļas sohocredit.lv aizdevējs.

Sohocredit.lv ir pazīstams ar summām no 70 līdz 425 eiro. Tas ir īstermiņa kredīta raksturs. Sohocredit.lv ir īstermiņa kredītu sniedzējs, kurš aizdod bez ķīlas tikai 15 minūšu laikā. Neskaitāmi apmierināti klienti padara šo aizdevēju par labu aizņemšanās iespēju, kā pastāvīgajiem, tā esošiem klientiem.

SMS kredīti – veids, kā iegūt papildus naudu, ja nav izdevies ietaupīt

SMS kredīti ir īstermiņa aizdevumi, kurus iespējams saņemt, nosūtot kredīta pieprasījumu ar savu mobilo telefonu. Pieprasītais kredīts īsā laikā tiek pārskaitīts uz kredītņēmēja bankas kontu. SMS kredīti tiek izsniegti bez ķīlas un galvojuma, turklāt ar izdevīgiem nosacījumiem.

Lai saņemtu SMS kredītu, Tev ir nepieciešams vien mobilais tālrunis un aktīvs bankas konts kādā no Latvijas bankām, kā arī:

  1. Jāapdomā aizdevuma nepieciešamība;
  2. Jāiepazīstas un jāsalīdzina šī kredīta veida aizdevēji un to līgumu nosacījumi;
  3. Jāreģistrējas izvēlētā aizdevēja tiešsaistes vietnē;
  4. Jāpārskaita viens cents aizdevējam.

Vienmēr pirms aizņemšanās rūpīgi apdomā aizdevuma nepieciešamību, savu finansiālo situāciju, kā arī iespēju atmaksāt aizdevumu laikus.

Sohocredit.lv pirmais kredīts bez procentiem

Nav noslēpums, ka 2017. Gada sākums ir laiks, kad naudas jautājums ir ļoti aktuāls – dāvanas, svētku galds, radinieku apciemojumi un citas svētku brīvdienu aktivitātes var prasīt samērā lielus līdzekļus. Ja arī Tu esi saskāries ar nelielām finansiālām grūtībām svētku vai pēc svētku laikā Sohocredit.lv pirmais kredīts bez procentiem var būt viens no iespējamajiem šo īstermiņa problēmu risinājumiem. Kas Tev jādara, lai iegūtu papildus līdzekļus, un cik ilgā laikā tas notiek?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *