Par nabadzību un taupību

Vai Jūs zināt, cik daudz cilvēku saskaras ar nabadzību un parādiem nepareizas finanšu plānošanas dēļ? Viņi nesaprot dzīves pamatvērtības. Vai Jūs esat iepazinušies ar nabadzības izplatību pasaulē? Ja nē, paskatieties ziņas vai palasiet avīzes un viss kļūs skaidrs. Nerunā vien tikai par nabadzīgām valstīm, bet arī cilvēkiem, kas nonākuši kredītu gūstā. Galvenais finanšu problēmu vai maksātnespējas iemesls ir nepareiza naudas izmantošana.

Dzīvē bieži rodas neparedzētas finanšu situācijas un šādās reizēs bieži vien vienīgā lieta, kas var palīdzēt, ir ietaupījumi vai kredīti, ja ietaupījumi nepastāv. Jūs varat atcerēties vismaz kādu turīgu cilvēku, kas bija tik bagāts, bet neapdomīgi tērējot lielo naudu nonāca pie bankrota sliekšņa. Šī iemesla dēļ, lūdzu, esiet uzmanīgi un apdomīgi.

No otras puses, tīņi un jaunieši vēlas iegādāties daudz modes produktu, piemēram, jaunas kurpes un jaunāko IPhone modeli un tā varētu turpināt ilgi un dikti. Visi šie greznie produkti ir dārgi, un tāpēc, ja Jūs iepērkaties bieži, Jūsu finanses būs apdraudētas. Jūsu mērķis būtu iekrāt vismaz 10-30% no kopējiem ienākumiem un pēc iespējas vairāk samazināt nevajadzīgus tēriņus. Sekošana modei nav Jūsu dzīves mērķis un tas lielā mērā ir tikai apgrūtinājums, jo mode pastāvīgi mainās.

Taupība var būt jautra! Ir jautri iegūt lietas, ko vēlaties, ja Jūs varat tās atļauties, un esat samazinājuši tēriņus citās jomās, lai tās iegādātos. Cilvēki ar dažādiem ienākumiem var būt taupīgi. Tā ir apņemšanās. Tās ir bažas par zemes resursiem, kā arī labklājību un pašpietiekamību mūsu ģimenēm. Tas ir smags darbs, garīgi un fiziski, bet tas ir tā vērts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *