Nord līzings

Nordlizings.lv ir viens no uzņēmumiem, kas Latvijas teritorijā nodarbojas ar auto līzinga pakalpojumu sniegšanu. Paralēli auto līzingam, šeit ir iespējams arī atrast pašu automašīnu kuru vēlaties iegādāties. Šeit varat pirkt un pārdot automašīnas, ievietot sludinājumus kurus varēs apskatīt portāla lietotāji. Šis uzņēmums jau vairākus gadus darbojas šajā jomā un specializējas  tieši kredītos saistībā ar automašīnām, arī to pārdošanā.

Konkrētais auto līzings ir līdzīgs kā citviet, protams, piedāvājuma detaļas, kā jau parasti šādās situācijās, ir jāizvērtē atkarībā no jūsu iespējām un konkrētajā laikā pieejamajiem citiem piedāvājumiem. Konkrēti šeit ir iespējams saņemt finansējumu līdz pat 20 tūkstošiem Eiro. Šī līzinga atmaksa ir iespējama līdz pat 72 mēnešiem, līdz 6 gadiem. Šis līzings var būt piešķirts līdz pat 80 % no automašīnas vērtības, tātad, 20% no kopējās aizdevuma summas būs jāmaksā kā pirmā iemaksa.

Šis līzings tiek piešķirts pret ķīlu, šī ķīla ir automašīna kuru iegādājaties. Kamēr jūs veicat līzinga atmaksu, automašīna paliek pie jums un veiksmīgas līzinga atmaksas gadījumā, pēc atmaksa beigām, jums šis auto paliek jau pilnā pārvaldījumā. Paralēli līzingam ir arī iespējams saņemt kredītu pret auto ķīlu, arī šādā gadījumā auto paliek pie jums kamēr noris aizdevuma atmaksa.

Šī līzinga un arī kredīta gadījumā, KASKO apdrošināšana nav obligāta. Arī priekšlaicīgas aizdevuma atmaksas gadījumā jums nav jāsatraucas par soda procentiem vai ko tamlīdzīgu. Priekšlaicīgas atmaksas gadījumā, atlikusī summa tiks pārrēķināta un jums nenāksies maksāt papildus procentus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *