Nedaudz par Gruziju

Gruzija ir skaista valsts, kuri ir vērts iekļaut savā ceļojumu plānā. Gruzija ir Āzijas centrā, bet tās sirds ir Eiropā. Un, lai gan tās ir tauta nav tik slavena vai atzīta kā, iespējams, slavenākais Gruzijietis Josifa Staļins, Gruzija ir plaši mīlēta un slavēta valsts. Saskaņā ar grieķu mitoloģiju, Gruzija ir vieta, kur atradās Džeisona Zelta aunāda.

Jums nav nepieciešams doties ilgā atvaļinājumā, lai piedzīvotu visu, ko Gruzija piedāvā. Ja tomēr Jums ir tikai dažas dienas laika, neatstājiet Gruziju, neapskatot šos objektus:

Apmeklējiet Tbilisi

Ja ceļojat uz Gruziju, tad der apskatīt Tbilisi Gruzijas ceļojumā. Tā ir Gruzijas galvaspilsēta. Ir tik daudz, ko Jūs varat apskatīt un darīt šeit, piemēram, gremdēties relaksējošās sēra vannās, vai apmeklēt dažādas tējas plantācijas. Ja Jums patīk slēpot, Tbilisi piedāvā arī lieliskus slēpošanas kūrortus, vai Jūs vienmēr varat doties pārgājienos uz valsts nacionālo parku, piemēram, Mestija-Svaneti un Tevali-Gurjaani.

Apmeklējiet Akalciki

Šajā pilsētā Jūs varat apskatīt Akalcikes cietoksni un pili, kas tika uzcelta 9. gadsimtā. Kad Jūs sasniegsiet kalnu, uz kura atrodas pils, Jūs varēsiet baudīt lielisku skatu uz pilsētas centru. Jūs arī redzēsiet Karaļa Tamara statuju, kā arī ŠotaRustaveli statuju šajā pilsētā.

Apmeklējiet Gruzijas valsts muzeju

Tāpat kā apmeklējot jebkuru ārvalsti, vienmēr ir nepieciešams apmeklēt nacionālo valsts muzeju. Tas ir lielisks veids, kā tuvāk iepazīt kādas valsts kultūru un vēsturi, kā arī tās iedzīvotājus. Šajā muzejā, Jums būs iespēja apskatīt daudz artifaktu no paleolītiskā perioda, kā arī šodienas modernā perioda.

Ceļojiet un ceļojot neaizmirstiet aizceļot arī uz Gruziju. Tā var apvainoties, ka uz to aizmirstat iekļaut savā ceļojumu mērķī!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *