Nebanku ātro kredītu sniedzēji

KredītsĀtrie kredīti ir kļuvuši par ļoti lielu mūsu sabiedrības sastāvdaļu. Šie aizdevumi ir ļoti populāri gan to noteikumu un priekšrocību dēļ gan arī to reklāmu un atpazīstamības dēļ. Katru dienu, mēs redzam reklāmas gan TV gan citos mēdijos, gan arī daudzos citos reklāmas veidos. Mēs redzam īpašo piedāvājumu reklāmas, parastus atgādinājumus par aizdevēja sniegtajiem pakalpojumiem, jaunu aizdevēju centienus iekarot nišu jau tā plašajā aizdevēju klāstā.

Nebanku aizdevēji ir, savā ziņā, pārņēmuši kredītu nozari. Šie aizdevēji spēj piedāvāt vilinošus un vienkāršus aizdevumus kuri spēj konkurēt gan ar banku gan citu kredītiestāžu piedāvājumiem. Protams, bankas piedāvātie kredīti var būt mazākiem procentu maksājumiem un citām, pozitīvākām niansēm, bet šie aizdevēji vienalga spēj konkurēt. Ja iesākumā, šie aizdevēji piedāvā tikai ātros kredītus, tad tagad ir iespējams aizņemties ļoti dažādus kredītus pie dažādiem aizdevējiem.

Kredīta pieteikums

Latvijā ir daudz uzņēmumu kuri piedāvā ātros kredītus un tie ir tieši nebanku aizdevēji. Daudzi no šiem uzņēmumiem ir ienākuši Latvijā no citām valstīm un pieder lielākiem koncerniem un grupām. Taču ir arī vairāki aizdevēji kuri ir radušies Latvijā un savu darbību vērš arī uz ārpusi.

Šie kredīti ir izveidojuši arī ļoti vilinošu piedāvājumu kuru izmanto teju visi ātrie kredīti. Šis piedāvājums ir – pirmais kredīts bez maksas. Šādi, jaunajiem klientiem tiek piedāvāta iespēja saņemt ātro kredītu pirmajā aizņemšanās reizē un par to nemaksāt procentus vai komisijas maksājumus. Šo piedāvājumu izmanto lielākā daļa nebanku aizdevēju, jo šādi, ir iespējams pievilināt ļoti daudz klientu. Daudzi, aizņemas pastāvīgi un katru reizi to dara pie cita aizdevēja šādi ņemot kredītus, bet nemaksājot procentus.

Nebanku ātrie kredīti ir izpelnījušies arī negatīvu slavu sabiedrībā. Tiek uzskatīts ka šie kredīti ir neadekvāti dārgi. Šeit gan ir jāsaka ka šie kredīti nebūt nav tik dārgi, vismaz tad, ja mēra pasaules līmenī. Latvijā ir pieejami vieni no lētākajiem ātrajiem kredītiem. Arī nedaudz maldīgās baumas un reklāmas spēlē lomu negatīvā tēla veidošanā. Pirms gadiem tika popularizēti ātrie kredīti bez darba vietas vai kāda cita nodrošinājuma un tiek uzskatīts ka joprojām ir iespējams saņemt šādu kredītu. Pat ja tas ir iespējams, aizdevēji neizsniedz kredītus tad, ja nav nekādu ienākumu. Šie aizdevēji var piešķirt kredītu bez darba vietas, bet to vietā ir jābūt citiem, pietiekamiem un pierādāmiem ienākumiem.

Nebanku ātrie kredīti agrāk varēja rīkoties salīdzinoši brīvi, jo to regulējums bija vaļīgs, bet mūsdienās, likumi ir sakārtoti tā, lai aizstāvētu gan patērētājus gan aizdevējus un samazinātu nepatīkamos atgadījumus saistībā ar šiem kredītiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *