Lombards24

Lombards24 ir lombardu tīkls ar 96 filiālēm Latvijā, kas nodarbojas ar aizdevumu izsniegšanu pret ķīlu (tradicionālie lombarda pakalpojumi), uzticības aizdevumu izsniegšanu (kredīti bez ķīlas) un jaunu un lietotu mantu tirdzniecību.

Jāpiebilst, ka Lombards24 ir nomainījis zīmolu un Lombards24 lombardi ir pazīstami ar Banknote zīmolu. Tas neko nav mainījis pakalpojumu kvalitātē, jo lombards24 joprojām strādā, lai kļūtu par klienta pirmo izvēli!

Plaša informācija par Lombards24 ievietota uzņēmuma mājas lapā. SIA „Lombards24” ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzēja SIA „Express Credit”  īpašnieks, savukārt tā, pēc SIA „Express Credit” sniegtās informācijas, patēriņa kredītu nišā aizņem 10% no šīs tirgus daļas. Lombards24 uzsver savu sociālo funkciju veicēja pienākumu, ar misiju sniegt kreditēšanas pakalpojumus ārkārtējos gadījumos, piemēram, kad aizdevums ir atteikts citur.

Par spīti tam, ka lombardi tradicionāli ir saistīti ar negatīvu reputāciju, jo vērtētāji bieži atrodas aizspriedumu varā, Lombards24.lv cenšas sagādāt iespaidu, ka ir uzticams un godīgs aizdevējs – vārds „godīgi” vairāk kārt parādās firmas mājas lapā. Uzticamību veicina arī lombardu vizītkarte – zaļi dzeltenais logo, kas ir ievērojams un bieži sastopams, runājot par labu firmas atvērtībai un vēlmei būt klientu acu priekšā. Uzņēmuma filiāles ir plašas un gaišas, vēloties uzsvērt savu atvērtību un skaidrojot, ka slikta kredītvēsture nav šķērslis aizņemties. Uzņēmums strauji attīstījās 2010. gadā, kad cita pēc citas atvērās jaunās filiāles. Uzņēmums saviem darbiniekiem sola izaugsmes iespējas, jaunu pieredzi.

Interneta mājas lapā Lombards24 kredīta kalkulatorā piedāvā 50,- EUR, 100,- EUR, 150,- EUR, 200,- EUR, 250,- EUR, 300,- EUR, 400,- EUR un 500,- EUR lielas summas ar termiņu līdz 36 mēnešiem. Lai pieteiktos aizdevumam, anketā jāaizpilda personas vārda un uzvārda lauki, jāieraksta personas kods, ikmēneša ienākumi un izdevumi, kā arī tālrunis un e-pasts. Varētu būt, ka šīs summas ir orientējošas aizņēmuma veikšanai gan pret ķīlu, gan t.s. uzticības kredītam. Katrā ziņā, ja potenciālais klients vēlas noformēt uzticības aizņēmumu, jādodas uz Lombards24.lv filiāli.

Aizdevumi pret ķīlu

Iespēja saņemt kredītu pret ķīlu Lombards24 filiālēs, līdz 95% no ķīlas vērtības. Lombardā notiek ķīlas vizuālā stāvokļa izvērtējums un cenas noteikšana. Augstāku novērtējumu iegūst ķīlas priekšmets, kam saglabāts iepakojums un pievienoti aksesuāri. Atmaksas laiks – līdz 24 mēnešiem saskaņā ar grafiku, kurā noteikta atmaksājamo summu kārtība, ja atmaksu vēlas veikt pa daļām. Aizņēmuma termiņu ir iespējams pagarināt.

Aizdevumi bez ķīlas

Aizdevumus bez ķīlas līdz 1000,- EUR un uz termiņu līdz 24 mēnešiem, kura atmaksa notiek Lombards24 filiālēs vai ar pārskaitījumu banku nodaļās. Uzticības aizdevumu var saņemt filiālēs, uzrādot pasi vai ID karti. Aizņēmumiem virs 500,- EUR jāpievieno bankas konta izdruka vai izziņa no VSSA. Aizdevuma saņēmēja vecums – no 20 gadiem. Aizdevumu ir iespējams pagarināt uz 30 dienām, taču summas ir norādītas līgumā.

Pārskaitījumi WesternUnion tīklā

Lombards24.lv sadarbojas ar Western Union aģentu tīklu, savās filiālēs piedāvājot tūlītēju skaidras naudas saņemšanu. Šis pakalpojums darbojas tādējādi, ka naudas saņēmējs un nosūtītājs savstarpēji noskaidro sūtītāja naudas pārskaitījuma kontroles numuru, piesaka to aģentam (šajā gadījumā – Lombards24 darbiniekam) un, ja pārstāvju darba laiks, valūtas pieejamība, identifikācijas prasības un citi reglamentējoši noteikumi to atļauj, nauda tiek izmaksāta vai saņēmējam pieejama nekavējoties. Šis pārskaitījuma veids, naudu saņemot, ir bez maksas.

Piedāvājums investoriem

Potenciālo investoru interesei ir pievienoti firmas pārskati, informācija par vērtspapīru emisiju un citas finanšu ziņas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *