Lombards Moda

Lombards Moda piedāvā aizdevumus pret ķīlu – nekustamā, kustamā īpašuma, sauszemes un ūdens transportlīdzekļiem. Vairāk, kā 10 gadu pieredze Latvijas tirgū.

Iespējamās ķīlas ir dārgmetāli, dārgakmeņi un to izstrādājumi.

Ķīla var būt zelts, sudrabs, platīns un pallādijs – juvelierizstrādājumi, lūžņi vai investīciju dārgmetāli, kā arī briljanti, safīri, smaragdi un rubīni. Ķīlas apskate un novērtēšana attiecas uz dārgmetāla veidu un provi, uz to, vai dārgmetāls ir izstrādājums, vai lūznis, vai tajā ir dārgakmeņi, numismātiskā vērtība, ja tā ir monēta, izstrādājuma dizainiskā vērtība, svars. Lai saņemtu aizdevumu, nepieciešama pase un dārgmetāla vai dārgakmeņa izstrādājuma novērtējums. Dažos gadījumos arī – informācija par ienākumiem, lai pārliecinātos par klienta spēju atmaksāt aizdevumu. Pēc tam tiek noteikta kredīta procentu likme. Aizņēmums var būt ar termiņu līdz vienam mēnesim, ar pagarinājumu, ja procenti ir apmaksāti.

Cita veida rokas ķīla

Elektronika, datori, cita biroja tehnika, sadzīves tehnika, darba instrumenti, mežistrādes tehnika, piemājas tehnika. Kredīta summu ietekmē šādi faktori: ķīlas vizuālais un tehniskais stāvoklis, vecums, tehniskie parametri, komplektācijas pakāpe. Lai saņemtu kredītu, nepieciešama personas pase, ķīlu apliecinoša pase vai garantijas dokumenti, ķīlas tehniskā dokumentācija, ķīlai jābūt pilnīgi komplektētai saskaņā ar šo dokumentāciju, kā arī labai kredītvēsturei. Arī šajā gadījumā aizdevums var tikt noformēts uz 1 mēnesi ar iespēju pagarināt termiņu, ja nomaksāti kredītprocenti.

Aizdevums pret antikvāriem un mākslas priekšmetiem

Tās ir gleznas, ikonas, antīkie trauki, antīkie pulksteņi, galda piederumi. Ķīlu novērtējot, tiek ņemts vērā tās vizuālais un tehniskais stāvoklis, vecums, meistaru, mākslinieku un fabriku nosaukums, komplektācijas pakāpe. Lai saņemtu kredītu, nepieciešama personas pase, ķīlas tehniskais stāvoklis, vizuālais izskats un funkcionalitāte, dažos gadījumos – informācija par ienākumiem maksātspējas novērtēšanai, kā arī laba kredītvēsture. Kredīta termiņš – 1 mēnesis ar iespēju pagarināt nomaksātu aizņēmuma procentu gadījumā.

Aizņēmums pret sauszemes transportlīdzekļu un piekabju ķīlu

Ķīlas veidi: vieglais un kravas transports, lauksaimniecības un mežistrādes tehnika, transportlīdzekļu piekabes. Novērtējot ķīlas apjomu, tiek ņemta vērā ķīlas marka, modelis, vizuālais stāvoklis un vecums. Lai saņemtu kredītu, nepieciešams uzrādīt personas pasi, transportlīdzekļa tehnisko pasi, notiek transportlīdzekļa vai tā piekabes tehniskā stāvokļa, funkcionalitātes izvērtēšana. Nepieciešamības gadījumā var tikt pieprasīta izziņa par ienākumiem. Kad ķīla novērtēta un piedāvāti kredītprocenti, pie notāra tiek noslēgts aizdevuma līgums, komercķīlas līgums, komercķīlas reģistrācijas pieteikums. Aizņēmuma termiņš var būt līdz 1 mēnesim, ar iespēju to pagarināt, ja nomaksāti visi aizņēmuma izmantošanas procenti.

Aizdevums pret ūdens transporta līdzekļiem

Par ķīlas priekšmetu var būt jahtas, motorlaivas, kuteri, ūdens motocikli. Izvērtējot aizdevuma apjomu, tiek ņemts vērā ķīlas tehniskais stāvoklis, vecums, marka un modelis. Lai pieteiktu aizņēmumu, nepieciešama personas pase un transportlīdzekļa tehniskā pase, iespējams, informācija par ienākumiem, lai novērtētu klienta maksātspēju. Kad notikusi vienošanās par aizdevuma apjomu, kredīta procentiem, darbinieks sastāda aizdevuma līgumu, komercķīlas līgumu un komercķīlas pieteikumi, kas tiek notariāli apstiprināti, apmaksājot notāra pakalpojumus pēc vienošanās.

Aizdevums pret nekustamo īpašumu

Ķīlas īpašums var būt dzīvoklis, māja, garāža, biroja, veikala telpas, zeme, mežs. Pēc hipotēkas reģistrēšanas Zemesgrāmatā var saņemt aizdevumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *