Latkredits.lv kompānija

Kredīts internetāŠoreiz runa ies par konkrētu ātro kredītu kompāniju, kuras nosaukums ir Latkredits.lv. Šī firma ir dibināta salīdzinoši nesen – tikai nepilnu gadu atpakaļ, jeb konkrēti runājot – 2015. gada septembrī, tādējādi varam spriest, ka ātro kredītu kompānija nedarbojas pietiekami ilgi, lai mēs varētu par to izteikt konkrētus pieņēmumus vai atbilstoši izteikties, tomēr skaidrs ir viens – Latkredits.lv Latvijā darbojas tikai vienu gadu, bet tas ir ieguvis diezgan lielu popularitāti, līdz ar to varam veikt spriedumu par to, ka kompānija ir pietiekami stabila un droša, jo cilvēki parasti neizvēlas doties uz ātro kredītu kompānijām, kuras ir nesen izveidotas un vēl jo vairāk – maz zināmas, līdz ar to var teikt, ka Latkredits.lv ir izaudzis par nopietnu ātro kredītu spēlētāju.

Latkredits.lv ir finanšu risinājumu kompānija, kura piedāvā dažāda veida pakalpojumus un tieši tāpat, šī ātro kredītu kompānija piedāvā aizņemties visa veida kredītus, kas ir diezgan spēcīgi, ņemot to, ka Latkredits.lv Latvijā ir tikai vienu gadu. Tieši tāpat Latkredits.lv piedāvā nekustamā īpašuma uzpirkšanu, kredītu apvienošana un dažādus citus pakalpojumus, kurus var runāt klātienē pie konkrētā kredītdevēja. Palasot atsauksmes var secināt, ka šīs firmas pakalpojumi tiek vērtēti kā kvalitatīvi.

Bet tagad parunāsim par Latkredits.lv piedāvājumiem un iespējām aizņemties.  Hipotekārais kredīts līdz 15 000 EUR bez ķīlas! Tīri hipotekāro kredītu iespējams paņemt no 500 – 10 000 Eiro, bet līdz 15 000 auto iegādei. Gada procentu likme ir sākot no 17-40 %, tas viss atkarīgs no Jūsu ienākumiem un kredītvēstures. Aizdevuma termiņš sākot no trim mēnešiem, līdz pat 6 gadiem. Pieteikums tiek izskatīts 10 – 20 minūšu laikā, kas ir viens no ātrākajiem šajā biznesā.  Aizdevuma nosacījumi ir pavisam vienkārši – kredīti pieejami jebkurai personai, kurām ir oficiāli ienākumi, arī ārzemēs strādājošiem, ja nav darbs, tad būs iespējams ņemt kredītu pret ķīlu, šajā gadījumā tas var būt nekustamais īpašums vai jebkurš CSDD vai jebkāda traktortehnikas reģistrā reģistrēta tehnika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *