Kredits7.lv ātrais kredīts

kredits7Kredits7.lv ir oficiāli reģistrēts, nebanku kreditētājs, kas saņēmis licenci patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai, līdz ar to, tā sniegtie pakalpojumi ir droši un likumdošanai atbilstoši.

Aizdevējs Kredits7 ātrais kredīts piedāvā aizņemties ērti un saprotami, piedāvājot ātros kredītus līdz 420 EUR vērtībā jaunajiem klientiem un aizdevumus 100 līdz 400 EUR klientiem. Kredits7.lv ātrā kredīta atmaksas termiņš ir no 29 līdz 30 dienām, līdz ar to tas paredzēts nelielu, neparedzētu izdevumu segšanai.

Ātrajam kredītam iespējams pieteikties Kredits7.lv mājas lapā, aizpildot nelielu pieteikuma anketu un veicot konta reģistrāciju. Pietikšanās process ir vienkāršs un neaizņem daudz laika, līdz ar to aizdevumu var saņemt tieši tajā brīdī, kad tas nepieciešams, pirms tam ņemot vērā aizdevēja darba laiku, kurā kredīti tiek izsniegti.

Kredits7.lv ātrais kredīts tiek izsniegts no 9:00 līdz 20:00 darba dienās un 11:00 līdz 16:00 brīvdienās.

Speciālā atļauja (Licence) Nr.NK-2016-022 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā.

Dažu minūšu laikā pēc kredīta pieteikuma saņemšanas, aizdevējs uz norādīto mobilā telefona numuru nosūtīs atbildi par aizdevuma apstiprināšanu vai noraidīšanu, ja aizdevums tiek apstiprināts, aizdevuma pieteikumā norādītā naudas summa nekavējoties tiek pārskaitīta uz norādīto bankas kontu.

Lai aizdevums tiktu apstiprināts personai jāatbilst sekojošiem nosacījumiem:

  • Jābūt Latvijas republikas pilsonim vecumā no 21 – 65 gadiem,
  • Jābūt nodarbinātam jeb strādājošam,
  • Personai Jābūt bankas kontam kādā no Latvijas komercbankām.

Tas īsumā par Kredits 7!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *