Kredīts no 19 gadiem

Bankas un citi aizdevēji dod iespēju aizņemties no 19 – 20 gadiem, bet retāk no 21 gada vecuma. Jāpiebilst, ka daži aizdevēji dod iespēju aizņemties patēriņa kredītu no 18 gadiem. Patēriņa kredīts ir iespēja aizņemties kredītu, kad Jums nepieciešams papildu finansējums mājokļa labiekārtošanai, plānotam vai steidzamam pirkumam, ceļojumam, negaidītu izdevumu segšanai un citiem risinājumiem.

Aizpildiet pieteikumu patēriņa kredītam internetā, Jums nebūs jāmaksā par dokumentu noformēšanu vai noformēšanas maksa būs daudz mazāka, nekā noformējot pieteikumu klātienē. Izdariet to internetā jau šodien!

Salīdziniet aizdevējus, kuri izsniedz patēriņa kredītu no 19 gadiem vai 20 gadiem (Pa lielam un standarts kopš 2018. gada), ja Jums ir 19 gadi. Ja Jūs esiet vecāks, tad nepievērsiet tam uzmanību. Patēriņa kredīti ir viegli pieejami. Gandrīz jebkurš aizdevējs būs gatavs sniegt Jums patēriņa kredītu, ja Jums ir laba kredītvēsture un pierādāmi ienākumi. Mūsdienās ir daudz vieglāk atrast labu patēriņa kredītu, jo arvien vairāk un vairāk aizdevēju sniedz savus pakalpojumus internetā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *