Kāpēc tiek atteikts kredīts

AizņēmējsKāpēc tiek atteikts vai noraidīts ātrā kredīta aizdevums? Ātrā kredīta atteikumam parasti ir pamatots iemesls. ātrā kredīta atteikuma gadījuma iemesli var būt dažādi. Lai saņemtu ātro kredītu Latvija, prasības nav ļoti stingras un aizdevumu savā kontā ir iespējams saņemt 15 minūšu laikā vai pat ātrāk. Ja ātrā kredītu pieteikums ir atteikts, tad visticamāk problēma ir sekojoša.

Viens no galvenajiem iemesliem kāpēc ātra kredīta aizdevums tika atteikts, ir tāpēc, ka jums ir slikta kredītvēsture. Tas nozīmē, ka jūs pagātnē neesat laikā veicis kādu no kredītu maksājumiem, un visdrīzāk būsiet iekļuvis kredīta reformas vai parādnieku datubāzē. Diemžēl jūsu dati šajā datubāzē uzrādīsies vismaz 10 gadus, neskatoties uz to, ka kredītu jau sen esi atmaksājis, tad tomēr šī sliktā pieredze parādīsies kredītu reģistrā un kreditors var tev šo aizdevumu atteikt. Kā bankām tā arī ātro kredītu kompānijām ir gan sava parādnieku datubāze, gan arī kopīgs kredītu reģistrs, kurā tiek glabāta informācija par visiem kredītu ņēmējiem un to vēsturēm.

Vai kredīta ņēmējs ir laicīgi veicis aizdevuma apmaksu vai darījis to ar kavēšanos. Kredītu reģistrs šādu informāciju ievāc, lai palīdzētu kredītu devējiem nākotnē veikt pozitīvus aizdevumus, kuri tik atmaksāti. Lielākas izredzes saņemt kredītu ir tiem klientiem, kuriem ir pozitīva kredītu vēsture. Pozitīva kredītu vēsture nozīmē to, ka jūs pagātnē esiet ņēmis kredītu un veicis tā veiksmīgu un laicīgu apmaksu. Ja aizdevums nav veikts, vai arī nav ticis atmaksāts laicīgi, tad diemžēl jūs nokļūsiet parādnieku reģistros, kas nozīmē to, ka turpmāk saņemt aizdevumu būs krietni vien sarežģītāk un ar stingrākām prasībām no aizdevuma izsniedzēju puses.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *