Kā iekļauties budžetā

Ir daudz padomu par personīgajām finansēm un taupīšanu. Daudzi iesaka atlikt noteiktu daļu ienākumu iekrājumu veidošanai. Daži varētu ieteikt atlikt 10%, daži pat līdz 30%, bet inflācijas un cenu pieauguma dēļ, ir neiespējami atlikt tik lielu summu iekrājumiem.

Šis raksts sniegs dažus padomus par to, kā Jūs varat palikt sava budžeta ietvaros, veidot iekrājumus un ietaupīt naudu par Jūsu pārtikas rēķiniem.

Pirmā lieta, ko Jums vajadzētu darīt, ir apskatīt Jūsu izdevumus par iepriekšējiem mēnešiem. Jūs varat sākt izveidot savu pārtikas preču budžetu, piešķirot noteiktu summu par pārtikas precēm un našķiem. Tādā veidā Jūs redzēsiet, kur Jūs nelietderīgi tērējat savu naudu.

Tālāk izveidojiet ēdienkarti katrai nedēļai. Viena no labākajām lietām par ēdienkartes izveidošanu ir, ka tas ļauj Jums iepirkties saprātīgi. Centieties plānot visas nedēļas ēdienkarti, lai Jūs zinātu, kas Jums ir vajadzīgs un kas nav vajadzīgs.

Vienmēr meklējiet labākos piedāvājumus veikalos. Ar nelieliem ietaupījumiem, bet lielā daudzumā, Jūs varat ietaupīt diezgan daudz ilgtermiņā. Jūs varat izmantot naudu, ko ietaupījāt citiem mērķiem.

Īpašie piedāvājumi un akcijas arī var Jums palīdzēt ietaupīt. Parasti lielveikali un pārtikas veikali izveido iknedēļas bukletus ar īpašajiem piedāvājumiem. Jūs tos parasti saņemsiet savā pastkastītē vai redzēsiet veikalā. Izmantojiet šos bukletus, lai izplānotu nedēļas ēdienkarti par zemāku cenu.

Samazināt savu pārtikas preču rēķinu var būt viegli, ja Jūs to apņematies darīt un esat gatavi tam veltīt nedaudz sava laika.

Ietaupiet negaidītu naudu

Vienmēr ir patīkami saņemt negaidītu naudu kā dāvanu, atlīdzību, vai bonusu. Tā kā negaidīta nauda ir nauda, kurai Jums nav plānu, Jūs vienmēr varat iztērēt mazliet un ievietot atlikumu Jūsu krājkontā.

Krājiet sīknaudu

Sīknaudas krāšana katru dienu ir viegls veids, kā ietaupīt naudu. Katru dienu, kad es pārnāku mājās, es iemetu visu sīknaudu krājkasītē. Pēc kāda laika es dodos uz banku un noguldu to savā kontā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *