Finanza patēriņa kredīts

Kredīts internetāFinanza piedāvā divu veidu aizdevumus – ātro kredītu internetā un patēriņa kredītu internetā. Patēriņa kredīts pie Finanza piedāvā aizņemties līdz pat 1000 eiro. Finanza ātrais kredīts noder dažādās ikdienas situācijās, kad nepieciešama neliela naudas summa uz neilgu termiņu. Vilinošākais piedāvājums no finanza ātrā kredīta kompānijas ir tieši pirmais aizdevums, kas tiek izsniegts pilnībā bez aizdevuma procentiem. Tas nozīmē, ka pēc mēneša Tev būs jāatmaksā tieši tik, cik aizņēmies. Tādā veidā Jums ir iespēja saņemt bezprocentu aizdevumu uz 30 dienām.

Pirmais kredīts bez procentu maksas – atmaksā tik aizdevuma naudas, cik aizņēmies un ietaupi uz procentiem.

Ātra kredīta pieteikumus pieņem 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Reģistrējieties, piesakiet kredītu un saņemiet naudu. Savukārt aizdevuma pieteikumi tiek izskatīti tikai finanza darba laikā. Lai ietaupītu laiku dodoties uz finanza ātrā kredīta klientu apkalpošanas biroju, Tev ir iespēja pieteikties aizdevumam caur internetu. Lai pieteiktos ātrajam kredītam pie finanza kredīta kompānijas, Tev būs jāreģistrējas finanza.lv mājaslapā. Atverot savu klienta kontu šajā mājaslapā būs jānorāda derīgu mobilā tālruņa numuru, pie kāda no Latvijas mobilo sakaru operatoriem, deklarēto un iespējams faktisko adresi, aktīvu e-pasta adresi un bankas konta numuru. Kad visa informācija būs veiksmīgi ievadīta, Finanza var pieprasīt Jūsu bankas konta izrakstu par pēdējo 4 vai 6 mēnešu laika posmu. Tas ir nepieciešams tieši tiem kredītu ņēmējiem, kuri vēlās aizņemties lielākas naudas summas.

Kad būsi veiksmīgi reģistrējies, dodies uz savu e-pastu un apstiprini to, spiežot uz adreses, kas būs norādīta Jūsu e-pastā. Lai varētu aizņemties, Tev ir palicis tikai pēdējais solis. No sava norādītā bankas konta numura, Tev ir jānosūta 0.01 eiro liela naudas summa uz finanza ātrā kredīta bankas konta numuru, kas būs norādīts finanza vietnē internetā. Tas ir jādara, lai nodrošinātu 100% garantiju, ka ātrā kredīta aizdevums nonāks tieši Jūsu bankas kontā. Kad aizdevumu būsiet paņēmis, Jums būs tieši 30 dienas laika, lai to varētu atmaksāt. Gudri aizņemas tie kredītu ņēmēji, kuri nepagarina aizdevuma atmaksas termiņu. Tādā veidā ietaupot diezgan lielu naudas summu, jo aizdevuma pagarināšana var būt 8% – 21% no kopējās aizdevuma summas. Pirms aizņemšanās, rūpīgi izlasiet ātrā kredīta aizdevuma līgumu, jo tādā veidā Jūs pasargāsiet sevi no nevajadzīgiem izdevumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *