Ferratum.lv kredītlimits

Aizdotā naudaFerratum.lv kredītlimits ir īpašs aizdevuma veids, kas darbojas līdzīgi banku izsniegtajām kredītkartēm, patiesībā to varētu pat dēvēt arī par virtuālo kredītkarti.

Kredītlimita princips ir pavisam vienkāršs – piesakoties šim aizdevumam, jums tiks piešķirta konkrēta summa, jeb kredītlimits, kuru varēsiet lietot pa daļām vai visu uzreiz atkarībā no situācijas. Izmantotās kredītlimita summas atmaksu varēsiet veikt pa daļām ar ikmēneša maksājumu palīdzību.

Kā galveno šī aizdevuma priekšrocību varētu uzsvērt tā procentu maksājumu kārtību, kas paredz apmaksāt aizdevuma procentus tikai par to naudas summu, kura tikusi izmantota, nevis par visu piešķirto kredītlimitu, līdz ar to kamēr izsniegto aizdevumu nelietojat varat par to nemaksāt. Tāpat procentu maksājumi būs mazāki, ja aizdevumu atgriezīsiet ātrāk.

Kredītlimits var kalpot kā finansiālas drošības spilvens, gadījumiem, kad radušies neparedzēti maksājumi kuriem nepietiek līdzekļu, vai Jūsu kārotajai precei vai pakalpojuma tiek piedāvāta īpaši izdevīga cena, taču algas diena vēl mazliet jāpagaida.

Ferratum.lv kredītlimits ir beztermiņa aizdevums līdz ar to nav noteikts konkrēts laiks, kurā tas būtu jāizmanto. Noformējot aizdevumu varat to izmantot uzreiz vai atstāt, kādiem neparedzētiem izdevumiem, kas varētu rasties pēc mēneša vai pat gada.

Par aizdevuma noformēšanu nav jāmaksā, tāpat netiek iekasēta komisijas vai procentu maksas par aizdevuma summu, kuru nelietojat.

Ferratum.lv kredītlimitu iespējams noformēt aizdevēja mājas lapā, un tas neprasa vairāk par 15 minūtēm laika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *