Credit24.lv kredītlīnija

KredītsCerdit24 ir uzņēmums, kurš nodarbojas ar kredītu izsniegšanu privātpersonām Latvijā. Credit24 ir zīmols, kurš pieder uzņēmumam SIA “IPF Digital Latvia”, savukārt, šis uzņēmums, pastarpināti, pieder “International  Personal  Finance”. “International  Personal  Finance” ir uzņēmums, kurš ir reģistrēts Lielbritānijā un tiek kotēts Londonas Fondu Biržā. Šis uzņēmums saviem klientiem piedāvā aizņemties naudas kredītu un kredītlīniju.

Uzņēmuma piedāvātā kredītlīnija ir lieliski piemērota dažādu finansiālu problēmu risināšanai. Šo iespēju var izmantot līdzīgi kā banku piedāvājumus – kredītkartes un overdraftus. Jums tiek piešķirts attiecīgs kredīta limits, kuru jūs varat izmantot pēc saviem ieskatiem. Turklāt, nav nepieciešams izmantot visu pieejamo naudas summu, jūs varat to izmantot arī tikai nepieciešamības gadījumā. Arī atmaksa nav jāveic par visu aizdevuma summu, bet tikai par izmantoto kredīta apjomu.

Šī uzņēmuma piedāvātā kredītlīnija sniedz dažas priekšrocības, kas to atšķir no parastiem, ātrajiem un patēriņu, kredītiem. Par konta apkalpošanu jums nav jāveic papildus maksājumi, kā arī par pieteikuma apstrādi nav jāmaksā papildus naudas summas. Pirmā naudas izņemšana ir bezmaksas pakalpojums kuru varat izmantot sev tīkamākajā laikā.

Šī uzņēmuma piedāvāto kredītlīniju var saņemt personas kuras atbilst dažiem uzņēmuma izvirzītiem noteikumiem. Katrs aizdevējs var izvirzīt nedaudz citādus noteikumus aizdevuma saņemšanai. Ņemot vērā, ka aizdevuma izskatīšana ir ļoti ātra, tad varam spriest, ka šis ir viens no Latvijas ātro kredītu izsniedzējiem, kas piedāvā aizdevumus no 18 gadu vecuma. Lūk noteikumi kuriem jāatbilst, lai varētu pretendēt uz kredītlīniju pie šī, konkrētā aizdevēja:

  • Jūs esat vecumā no 18 līdz 70 gadiem.
  • Jums ir pozitīva kredītu vēsture.
  • Jums ir pastāvīgi ienākumi.
  • Jums ir bankas konts kādā no Latvijas bankām.
  • Jums ir mobilais telefons.

Tomēr, ir jāsaprot, ka atbilstība šiem noteikumiem negarantē jums pozitīvu atbildi kredītlīnijas saņemšanai. Aizdevējs izvērtēs jūsu maksātspēju un citus faktorus, kas var tieši ietekmēt jūsu spēju veikt sekmīgu atmaksu. Atkarībā no izvērtēšanas rezultātiem jums tiks piešķirta kredītlīnija vai tā tiks atteikta. Balstoties uz jūsu maksātspējas izvērtēšanas rezultātiem, jums tiks noteikta maksimālā, pieejamā kredītlīnijas summa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *