Ātro kredītu trūkumi

Neskatoties uz to, ka ātrie kredīti ir ļoti labs veids kā tikt pie ātras naudas, kad tas ir ļoti nepieciešams, ātrajiem kredītiem ir savi trūkumi. Latvija ātrie kredīti vairs nav nekāds jaunums un visiem ir zināms tas, ka šos kredītus ir iespējams aizņemties ļoti ātri un to var izdarīt gandrīz jebkurš iedzīvotājs, kurš ir sasniedzis pilngadības vecumu.

Aizdotā nauda

Dažādās neparedzētās situācijās ātro kredītu aizdevumi ir tik tiešām izdevīgi, tomēr statistiski ir pierādīts, ka ātrie kredīti ir riskantākais aizdevums, kurs visbiezāk tiek atmaksāts ar kavēšanos vai neatmaksāts vispār. Tas ir tāpēc, ka liela daļa šo kredītu ņēmēji ir samērā vieglprātīgi un aizņēmās neapdomīgi. Loģiski spriežot, cik pārdomāti jūs varat aizņemties naudu, ja kredīts ienāks jūsu kontā jau 15 minūšu laikā? Pa 15 minūtēm liela pārdomāšana neizdosies.

Atšķirībā no banku aizdevumiem, kuri nereti prasa pat vairākus mēnešus, lai nokārtotu visus nepieciešamos dokumentus aizdevuma saņemšanai, kas dod kredītu ņēmējam kārtīgi pārdomāt visus potenciālos variantus un izdarīt secinājumus par to, vai patiesām šis kredīts ir nepieciešams. Lielākais ātro kredītu trūkums ir tāds, ka kredītu ņēmējam netiek prasīts tas, cik daudz viņš pelna vai kāda ķīla, garantija, ka nauda tiks veiksmīgi atgriezta. Par cik summa, kuru kredītu ņēmēji aizņemas no ātrajiem kredītiem, ir samērā neliela, tā neprasa ilgu laiku, lai šo aizdevumu pārdomātu. Tomēr ātro kredītu lielākais trūkums ir tā augstā procentu likme, kas ātri vien var dubultot jūsu sākotnēji aizņemto kredīta summu. Šo procentu summa var pārsniegt pat 10% vienā mēnesī.

Kādiem parametriem jāatbilst, lai iegūtu ātro kredītu?

Ātrie kredīti ir pieejami lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju. Tev nepieciešams:

  • Būt pilngadīgam (lielākā daļa kredītdevēju gan naudu izsniedz no 20 gadu vecuma);
  • Interneta pieslēgums un mobilais tālrunis;
  • Būt ar pozitīvu kredītvēsturi jeb bez kavētiem maksājumiem kādā citā kredītiestādē.

Pieteikums

Atslēgas frāze, piesakoties ātrajiem kredītiem, ir atbildīga aizņemšanās – tā Tev aiztaupīs virkni problēmu, kas var sekot, ja kredīts tiek pieteikts neapdomīgi. Taču, izmantojot šo pakalpojumu pareizi, tas spēj lieliski palīdzēt dažādās dzīves situācijās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *