Ātro kredītu brīvdienas

Klienti ir pirmajā vietā, tāpēc arī ir tik daudz priekšrocību un privilēģiju viņiem, jo tiek nodrošināta iespēja saņemt aizdevumu, neraugoties uz tā brīža atrašanās vietu, jo nepieciešams tikai mobilais telefons. Šāda sadarbība ir efektīva, ļoti ātra un precīza, tāpēc nevajadzētu rasties nekādām domstarpībām ar kredīta sniedzēju. Kur vēl labākus apstākļus, kā šim aizdevumam? Nebūs vajadzīga ne ķīla, ne galvojums un pat ne izziņa no darba vietas.

Ātro kredītu brīvdienas – esi zinošs debitors

Nauda, eiro centi

  • Daudzas kompānijas saviem klientiem piedāvā kredīta brīvdienas ātrajiem kredītiem;
  • Tā ir noteikta pagarināšanas maksa, kas ļauj samaksājot kādu noteiktu naudas summu pagarināt naudas termiņa atmaksu par 7, 14 vai 30 dienām, kuru laikā varēsi atlikt kredīta maksājumu vai nopelnīt naudu, ko atdot kredītiestādei.

Kā rīkoties pēc kredīta brīvdienām?

Aizdotā nauda

  • Pēc kredīta brīvdienu perioda beigām Tev būs iespējams pagarināt atmaksas termiņu vai pārfinansēt savu aizņēmumu;
  • Visbiežāk pēc kredīta brīvdienu perioda beigām ikmēneša maksājumi tiek pacelti, jo šis pakalpojums nenozīmē maksājumu pilnīgu atcelšanu – gluži vienkārši tie maksājumi, ko neesi veicis šajos mēnešos, tiek vienmērīgi izdalīti atlikušajam termiņam;
  • Svarīgi minēt, ka šīs brīvdienas ietilpst atmaksas termiņā, tad banka vai nebanku kreditors Tev automātiski nepagarinās atmaksas laiku. To varēsi pieprasīt pēc savas iniciatīvas, taču tādā gadījumā procentu maksājumi Tev būs jāmaksā ilgāk;
  • Būtiski, ja esi izmantojis pilnās kredīta brīvdienas, tad pēc šī perioda pie pirmā mēneša maksājuma tiks pievienota tā procentu summa, kas netika maksāta. Savukārt pamatsumma būs sadalīta uz visu pārējo termiņu, ko atkal varēsi pagarināt.

Kādos gadījumos Tu vari saņemt kredīta brīvdienas?

  • Ieskaties kompānijas vispārējos nosacījumos, jo katrs kreditors ir norādījis nedaudz atšķirīgus gadījumus, kuros tiek piešķirtas kredīta brīvdienas.

Jāuzsver, ka tie ir gadījumi, ar kuriem iepriekš nevar rēķināties un tos paredzēt, piemēram, darba zaudēšana, ģimenes pieaugums vai kāds nelaimes gadījums. Tādā gadījumā laicīgi dodies pie sava kreditora un ziņo par radušos situāciju. Esi zinošs un aizņemies un veic papildus darījumus īpaši prātīgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *