Aizdevums internetā vēl ērtāks un ātrāks, kā jebkad

Laiks ir nauda, tādēļ mūsdienu straujajā ikdienas ritmā lēni pakalpojumi un garas rindas var izraisīt nevēlamu trauksmi un šķiest mūsu dārgo laiku. Tomēr pakalpojumi iet līdzi laikmetam un katrs pēc savām iespējām cenšas samazināt klienta gaidīšanas laiku. Vai tā būtu ātrās ēdināšanas iestāde vai auto mazgātuve – uzgaidīšana ir sarukusi līdz minūtēm. Tāpat izmaiņas ir vērojamas arī finanšu sektorā – tagad aizdevums internetā no VIVUS SIA uzņēmuma ir kļuvis tik pieejams, cik vien iespējams. Viss, kas Tev nepieciešams, ir atbilstoša maksātspēja, mobilais telefons, interneta pieslēgums un bankas konts.

Vai aizdevums internetā ir piemērots man?

Pirmkārt, uzdod sev jautājumu par to, cik ļoti Tev šobrīd ir nepieciešama nauda. Paanalizē arī situācijas atrisinājumu, ja finansiāla palīdzība nebūtu iespējama. Ja redzi risinājumu, tad nauda noteikti nav prioritāte un aizdevums internetā nav nepieciešams. Ja bez papildu naudas tomēr nevari iztikt, tad aizdevums internetā ir piemērots šādiem kandidātiem:

  • Latvijas pilsoņiem, kas sasnieguši vismaz 20 gadu vecumu;
  • tiem, kam ir regulāri ienākumi (alga, pensija vai stipendija);
  • tiem, kam ir savs bankas konts, kā arī interneta pieslēgums un mobilais telefons.

Turklāt ne iztikt arī bez atbildības izjūtas un spējas atdot aizdevumu laikā. Ja atbilsti visiem šiem SIA VIVUS kritērijiem, tad aizdevumu varēsi saņemt pat 20 minūšu laikā vai ātrāk.

Godīgas procentu likmes

Aizņemoties naudu kādā no kredītiestādēm vai SIA VIVUS, ir jāapzinās, ka būs jāatdod ne tikai aizdevuma pamatsumma, bet arī komisijas nauda jeb procenti par veikto pakalpojumu. Lai samazinātu iespēju iekļūt vēl lielākās parādsaistībās, izvēlies kredītiestādi ar tīru reputāciju un labām atsauksmēm. Šādi kreditori bieži paredz to, ka pirmais aizdevums internetā ir bez procentu maksas jeb par to nav jāmaksā procenti, kā arī bieži izsludina dažādas akcijas. Jāatgādina, ka šādu iespēju nepiedāvā minētai aizdevējs, bet pirmo bezprocentu aizdevēju ir pietiekoši daudz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *